دستگیری فروشنده قرص های سقط جنین در تهران

دستگیری فروشنده قرص های سقط جنین در تهران

به گزارش سلامت باشی رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از بازداشت فردی که مبادرت به فروش قرص های سقط جنین در فضای مجازی کرده بود، اطلاع داد.


سرهنگ داود معظمی گودرزی در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: مأموران پلیس فتا در جریان انجام رصد و پایش فضای مجازی با حسابی که مبادرت به تبلیغ برای فروش قرص های سقط جنین در فضای مجازی کرده بود، روبه رو شده و رسیدگی به آنرا در دستور کار خود قرار دادند که در جریان تحقیقات اولیه مشخصات و هویت صاحب حساب مورد شناسایی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه این فرد با ایجاد چندین حساب کاربری دیگر در فضای اینستاگرام مبادرت به تبلیغ برای فروش این قرص ها کرده بود، اظهارکرد: هماهنگی لازم با مقام قضایی انجام شد و مأموران بعد از دریافت مجوز برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند.
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به اینکه متهم در عملیاتی پلیسی در یکی از مناطق شرقی تهران دستگیر شد، اظهار داشت: مأموران در بازرسی از محل دستگیری این فرد ۵۰ قلم داروی سقط جنین کمیاب را هم کشف و ضبط کردند که در بررسی های بعدی مشخص شد تمامی داروها فاسد و تاریخ مصرف گذشته هستند.
به قول معظمی گودرزی با انتقال متهم به مقر انتظامی، این فرد که چاره ای جز اعتراف نداشت به جرم خود اقرار کرد که در همین راستا هم به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
1400/03/31
09:41:55
5.0 / 5
1131
تگها: دارو , فروش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد