با صدور پیامی انجام شد؛

دعوت 10 هزار مدافع سلامت از مردم برای حضور در انتخابات

دعوت 10 هزار مدافع سلامت از مردم برای حضور در انتخابات

بیشتر از ۱۰ هزار نفر از مدافعان سلامت و چهره های برجسته و اساتید دانشگاه طی بیانه ای از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت نمودند.به گزارش سلامت باشی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت بیشتر از ۱۰ هزار نفر از مدافعان سلامت و چهره های برجسته و اساتید دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با صدور پیامی مردم را به حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت نمودند.
متن این بیانیه به شرح ذیل است:
«ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم؛ (رعد ۱۱)
خدا سرنوشت قومی را تغییر نمی دهد مگر زمانی که خودشان تصمیم بگیرند که سرنوشتشان را تغییر دهند».
انتخابات یکی از مصادیق بارز مردم سالاری دینی است و از سوی دیگر مقبولیت و مشروعیت نظام هم در گرو حضور گسترده آحاد مردم با سلیقه های مختلف فکری در این فرایند ملی همراه می باشد. ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب به واقع سرزمین انتخاب و انتخابات مختلف بود و هرسال در آن انتخابات برگزار شد و مردم با حضور در آن شعور سیاسی و اجتماعی خویش را نشان دادند و الان هم با شرکت در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در تعیین سرنوشت خود مشارکت می کنند.
همانگونه که مستحضرید کشور عزیزمان ایران، دشمنان قسم خورده ای دارد که از استقلال ملت مسلمان ایران زخم خورده اند. استکبار جهانی، به کمتر از نابودی استقلال، یکپارچگی و اقتدار ملی ایران راضی نیست. اما به لطف خدا و هوشمندی رهبر عزیزمان و حمایت های امت اسلامی، همواره شکست خورده و بعضی از عوامل نفوذی آنها به سزای اعمالشان رسیده اند.
در این برهه تاریخی حساس که مقرر است سرنوشت چهار سال با انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ رقم بخورد، بر خود لازم دیدیم از شما دلسوزان و خادمان سلامت درخواست نماییم تا با همفکری و همراهی یکدیگر و با آگاهی بخشی و ترغیب مردم نجیب مان، از این پیچ تاریخی و خطیر هم گذر نماییم.
در این دوره از انتخابات که تحریم های دشمن به اوج رسیده و کمر مردم هم زیر بار مشکلات اقتصادی خمیده، احتیاج به اهتمام جدی است.
ما تعدادی از اعضای جامعه پزشکی سراسر کشور مصمَّم هستیم در پاسخ به دعوت رهبر عظیم الشأن انقلاب که در بیانات اخیرشان فرمودند: «مردم بدانند اثر انتخابات تا چند سال باقی خواهد ماند. کسانی که نرفتن به پای صندوق را ترویج می کنند دلسوز مردم نیستند. به مردم عزیزمان عرض می کنم، ملت عزیز ایران در انتخابات شرکت کنید، انتخابات را متعلق به خودتان بدانید که متعلق به شماست و از خدا کمک و هدایت بخواهید که شما را هدایت کند به آنچه که درست و حق است و به کسی که شایسته است رأی بدهید.» از راه فضای مجازی و حقیقی، مردم را به حضور حداکثری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دعوت نماییم.
دست در دست یکدیگر به خواسته شهیدانمان لبیک گفته و ادامه دهنده راه سیدالشهدای مقاومت باشیم، تا حراست و صیانت از خون شهیدان را در این آزمون بزرگ به ثبت برسانیم و با همت شایسته، امنیت کشور، اقتدار ملی، استقلال میهن اسلامی مان را تثبیت نماییم. نجات اقتصاد آشفته کشور در گِرو حضور آگاهانه ملت پای صندوق های رأی است.»


منبع:

1400/03/25
22:59:18
5.0 / 5
1130
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد