جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشكی شاهرود:

۳۰۰ نفر در انتخابات هیئت مدیره پرستاری شاهرود مشارکت کردند

۳۰۰ نفر در انتخابات هیئت مدیره پرستاری شاهرود مشارکت کردند

به گزارش سلامت باشی، جانشین رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از مشارکت 300 نفر در انتخابات هیئت مدیره پرستاری شاهرود آگاهی داد و اظهار داشت: این مشارکت به نسبت سنوات قبل رشد قابل توجهی داشته است.علی دادگری در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این که همزمان با سراسر کشور روز جمعه انتخابات هیئت مدیره نظام پرستاری در شاهرود نیز برگزار گردید، اظهار داشت: برای این انتخابات سه شعبه در شاهرود تعبیه شده بود.
وی ضمن بیان این که این انتخابات ۱۳ ساعت بصورت مدام برگزار بود، اضافه کرد: به نسبت تعداد پرستاران رأی دهنده شاهد رکورد بسیار خوبی در شاهرود بودیم.
جانشین رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بابیان این که در این دوره ۳۰۰ نفر انتخابات هیئت مدیره پرستاری شاهرود مشارکت کردند، اظهار داشت: این میزان علاقه مندی پرستاران شاهرود به انتخاب افراد شایسته برای صنف خودشان شایان تقدیر است.
دادگری ضمن بیان این که هشت نفر پرستار در نهایت برای اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری انتخاب شدند، اشاره کرد: یک نفر نیز در رشته هوشبری به این افراد اضافه شده است.
وی بابیان این که اسامی پس از تأیید هیئت اجرائی و نظارت مرکزی به زودی رسماً اعلام خواهد شد، اضافه کرد: به سبب نبود داوطلب سهیمه بهیاری در نهایت دو نفر پرستار به جمع اضافه شدند تا پرستاران بیشترین کرسی را کسب کنند.
به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، برای شمارش آرا در این انتخابات که تا نیمه شب طول کشید نماینده فرماندار شاهرود نیز حضور داشته است.


منبع:

1402/07/08
14:43:50
5.0 / 5
231
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد