رییس كل سازمان نظام پزشكی:

پزشکان بازداشتی وقایع ۴ آبان ماه، در کمتر از ۲۴ ساعت آزاد شدند

پزشکان بازداشتی وقایع ۴ آبان ماه، در کمتر از ۲۴ ساعت آزاد شدند

به گزارش سلامت باشی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به وقایع روز چهارشنبه چهارم آبان ماه مقابل سازمان نظام پزشکی و با تأکید بر اهمیت شان و جایگاه پزشکی، اظهار داشت: تمامی بازداشت شدگان روز چهارشنبه در کمتر از 24 ساعت آزاد شده اند.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، روز گذشته نشست روسای انجمن های علمی تخصصی با حضور تعدادی از روسا و اعضای هیات مدیره های این انجمن ها و همین طور مسئولان سازمان نظام پزشکی در محل هتل قلب بیمارستان شهید رجایی برگزار و به موضوع حوادث اخیر پرداخته شد.
بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، در ابتدای این جلسه دکتر رئیس زاده به وقایع روز چهارشنبه چهارم آبان ماه در مقابل سازمان نظام پزشکی پرداخت و ضمن ابراز تاسف از حوادث پیش آمده، بر اهمیت شان و جایگاه پزشکی اصرار کرد.
وی با اشاره به این که در آن روز درب سازمان باز بوده و گروهی از همکاران نیز در محل سالن اجتماعات با وی دیدار داشته اند ابراز داشت که با تمام کوشش های انجام شده ادامه کار در بیرون درب سازمان در اختیار مسولان انتظامی بود. با این وجود تمامی بازداشت شدگان روز چهارشنبه در کمتر از ۲۴ ساعت آزاد شده اند.
رئیس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به اینکه این جلسه برای شنیدن نظرات همکاران است، به توضیح کامل کارهای نظام پزشکی درباب حوادث اخیر پرداخت و نقش انجمن ها را در کنار نظام پزشکی بسیار موثر دانست.
در ادامه این جلسه دکتر بهرامی رئیس انجمن علمی اطفال، دکتر صداقت از انجمن رادیولوژی، دکتر وجگانی رئیس جامعه آزمایشگاهیان، دکتر توکلی رئیس انجمن طب اورژانس، دکتر منصوره تقاء رئیس انجمن علمی سردرد، دکتر اکرمی رئیس انجمن علمی ژنتیک، دکتر مولایی رئیس انجمن علمی اپتومتری، دکتر جباری از انجمن پزشکان عمومی، دکتر موذن زاده رییس انجمن علمی فیزیوتراپی، دکتر بیرودیان از اداره اخلاق پزشکی، دکتر شیرزاد از مجمع انجمن های علمی تخصصی به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
منبع:

1401/08/20
13:59:59
5.0 / 5
341
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد