در گزارش سلامت باشی عنوان شد؛

کمبود دارو در بیمارستان و داروخانه های اهر

کمبود دارو در بیمارستان و داروخانه های اهر

به گزارش سلامت باشی، مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر ضمن اشاره به اینکه شهروندان از کمبود سِرُم و دارو گلایه می کنند، اظهار داشت: کمبود دارویی در داروخانه ها و بیمارستان اهر را کتمان نمی نماییم.محمد میرزاپور در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: مجبوراً به بیماران سرپایی اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر گفته می شود تا از داروخانه سِرُم تهیه کنند، البته قول هایی برای تأمین کمبودهای دارویی نیاز بیمارستان اهر گرفته ایم که امیدواریم بخشی از نیازهای بیماران را تأمین نماییم.
وی خاطرنشان کرد: در آخرین بازدید از داروخانه های شهر اهر، آن چه که مشهود بود کمبود دارویی بود. هرچند وجود مشکل در روند تأمین و توزیع داروهای مورد نیاز بیماران را کتمان نمی نماییم و در این خصوص گلایه شهروندان اهری به حق است.
میرزاپور از اعزام اکیپ درمانی بیمارستان باقرالعلوم اهر به مرز مهران جهت عرضه خدمات درمانی به زوار اربعین حسینی اطلاع داد و خاطرنشان کرد: بنابر دستور وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اکیپ درمانی متشکل از پزشکان متخصص، عمومی و پرستار جهت عرضه خدمات درمانی زوار اربعین حسینی به مرز ایلام و عراق اعزام می شوند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر تصریح کرد: مسعود تربتی پزشک متخصص اورژانس، مصطفی نصیرزاده پزشک عمومی اورژانس و اعرابی از پرستاران بیمارستان باقرالعلوم اهر برای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی به مرز عراق اعزام خواهند شد.


منبع:

1401/06/20
23:16:28
5.0 / 5
366
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد