معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت خبر داد

راه اندازی سامانه ثبت و پیگیری مکاتبات مردمی در وزارت بهداشت

راه اندازی سامانه ثبت و پیگیری مکاتبات مردمی در وزارت بهداشت

به گزارش سلامت باشی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ضمن اشاره به لزوم تکریم مردم و همکاران نظام سلامت تصریح کرد: مردم می توانند برای ارسال نامه ها، درخواست ها، شکایات، پیشنهادات و سایر موارد خود از سامانه ثبت و پیگیری مکاتبات مردمی وزارت بهداشت استفاده کنند.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، دکتر بهروز رحیمی با اشاره به اینکه مردم باید بتوانند به صورت مستقیم و آسان با خدمتگزاران خود در وزارت بهداشت ارتباط برقرار کرده و درخواست ها و مشکلات خویش را مطرح و پیگیری کنند، تصریح کرد: سامانه ثبت و پیگیری مکاتبات مردمی وزارت بهداشت به آدرس fc.behdasht.gov.ir می تواند گام بزرگی در جهت کاهش مراجعات حضوری و افزایش تعاملات بین اقشار مختلف مردم با مسئولین و کارشناسان ستادی وزارت بهداشت بردارد.

وی عنوان کرد: متأسفانه شاهد می باشیم که گروههای مختلفی همچون پزشکان، اعضاء محترم هیات علمی، دانشجویان، کارکنان یا سایر اقشار مردم از استانهای مختلف با زحمت بسیار به ستاد وزارت مراجعه نموده تا درخواست های خویش را مطرح و یا پیگیری کنند. بنابراین باید بتوانیم با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند این سامانه، زحمت مراجعات حضوری را از دوش مردم برداشته و نیازها و درخواست های آنان را مرتفع نماییم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تاکید کرد: مردم در این سامانه به صورت آنلاین و در هر نقطه از کشور نامه های خویش را با موضوعات مختلف بارگذاری و بعد از ثبت خودکار در سامانه دبیرخانه مرکزی وزارت بهداشت به صورت پیامکی و یا از راه همین سامانه درخواست خویش را پیگیری و در نهایت پاسخ نامه را دریافت می کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، رحیمی در انتها ضمن تاکید بر لزوم تکریم و پاسخگویی سریع به درخواست ها و مکاتبات مردمی، اطلاع رسانی مناسب میان معاونت ها و حوزه های ستادی، دانشگاه های علوم پزشکی، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی، کارکنان، دانشجویان و هم آحاد مردم درمورد ظرفیت ها و قابلیت های این سامانه را با قید فوریت خواهان شد.
منبع:

1401/05/11
14:35:56
5.0 / 5
476
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد