با راه اندازی پویش اهدای خون؛

معلولین مهرورز به صف اهدا كنندگان خون پیوستند

معلولین مهرورز به صف اهدا كنندگان خون پیوستند

سلامت باشی: تعدادی از معلولین مهرورز و خیرخواه، با حضور در مرکز انتقال خون وصال شیرازی و راه اندازی پویش اهدای خون، قطره های توانا، به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند.


به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، پنج شنبه سیزدهم آذر ۱۳۹۹ و به بهانه روز جهانی افراد داری معلولیت جسمی، برخی از معلولین دلسوز، ایثارگر و نوعدوست به جمع اهداکنندگان خون پیوستند.
مجید مسلمی معاون اهداکنندگان انتقال خون استان تهران، با تقدیر از دلسوزی متعهدانه قشر فرهیخته معلولین نسبت به کمک برای نجات جان بیماران، اظهار داشت: حضور معلولین در کنار دیگر اقشار جامعه، تصویری زیبا از همدلی متعهدانه و وفادارانه برای نجات جان بیماران و زندگی بخشیدن به همنوع را به تصویر کشید. وی افزود: پویش اهدای خون، قطره های توانا واقعاً کار زیبایی بود و این که معلولین بعنوان یک قشر فعال، پویا و دارای انگیزه های اجتماعی بالا، همیشه در موقعیت های مختلف و حرکت های خیرخواهانه، نقش پر رنگی داشته اند، قابل ستایش است و امیدواریم شرایط حضور این عزیزان در اماکن و معابر فراهم باشد که بتوانند بیش از همیشه شاهد حضورشان در مشارکت های اجتماعی باشیم و می خواهیم که اهدای خون را به لحاظ ضرورت و اهمیت بالا در نجات جان بیماران، جز برنامه های مستمر خود قرار دهیم. بدین سبب گزارش، پویش «اهدای خون، قطره های توانا» با حضور افراد دارای معلولیت جسمی در ایام سرد سال ادامه دارد.


منبع:

1399/09/14
20:49:20
5.0 / 5
1374
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد