مراکز اهدای خون سراسر کشور در تعطیلات آخر ماه صفر فعال می باشند

مراکز اهدای خون سراسر کشور در تعطیلات آخر ماه صفر فعال می باشند

مراکز اهدای خون سراسر کشور در تعطیلات ایام آخر ماه صفر فعال خواهند بود و امیدواریم مردم عزیز هم بیماران نیازمند به خون را فراموش نکنند.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، دکتر بشیر حاجی بیگی سخنگوی سازمان با بیان این خبر اظهار داشت: در ایام پیش رو و به سبب تعطیلات ایام آخر ماه صفر، انتظار داریم مردم مهربان و نوعدوست ایران به فکر بیماران باشند و برای نجات جان بیماران در مراکز اهدای خون حاضر شوند.
وی افزود: هم اکنون استانهای سیستان و بلوچستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، زنجان و تهران در شرایطی هستند که برای تأمین ذخایر خون، احتیاج به مشارکت و اهدای خون بیشتر مردم دارند و در استانهای دیگر هم برای حفظ و تأمین ذخایر خون، به حضور مردم نیاز است.
حاجی بیگی ضمن اشاره به فروکش کردن موج پنجم انتشار کرونا و همینطور افزایش جراحی ها و میزان مصرف خون و فرآورده های آن، حضور مستمر مردم و جوانان را در جمع داوطلبان اهدای خون ضروری دانست و اشاره کرد: امیدواریم در تعطیلات این هفته، مردم برای اهدای خون حضور و مشارکت بیشتری داشته باشند تا به امید خدا پاسخگوی نیازهای مراکز درمانی سراسر کشور به خون و فرآورده های آن باشیم.
برپایه گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون، زمان فعالیت مراکز اهدای خون سراسر کشور در تعطیلات ایام آخر ماه صفر، روی وبگاه سازمان انتقال خون به نشانی https: //www.ibto.ir برای دسترسی داوطلبان اهدای خون بارگزاری شده است.
منبع:

1400/07/12
21:51:15
5.0 / 5
1134
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد