معاون وزارت بهداشت:

دفترچه تكمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت امروز منتشر می شود

دفترچه تكمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت امروز منتشر می شود

به گزارش سلامت باشی معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با اعلان اینکه روز دوشنبه دفترچه تکمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد، اظهار داشت: با انتشار این دفترچه در مجموع 38هزار و952 نیروی انسانی جدید به دانشگاه های علوم پزشکی کشور افزوده می شود.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا و بنابر اعلام وبدا، سیدکامل تقوی نژاد ضمن اعلام این خبر اضافه کرد: داوطلبان در ۹۹ رشته شغلی برای استخدام در وزارت بهداشت، موسسات وابسته، دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی رقابت خواهند کرد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت اشاره کرد: آزمون بهمن سال جاری شمولیت قابل توجهی در حوزه تامین نیروی انسانی دارد، به شکلی که بیمارستان های تازه تاسیس و فعال، مراکز بهداشتی و درمانی، اورژانس ۱۱۵، سازمان غذا و دارو، ستاد دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان انتقال خون را شامل می شود.

تقوی نژاد، اشاره کرد: سفارش می شود داوطلبان آزمون به متن آگهی استخدامی و جدول مشاغل درج شده در اطلاعیه سازمان سنجش توجه نمایند.

او در آخر تصریح کرد: بمنظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام اقدام نکرده بودند، ترتیبی اتخاذ گردید که بتوانند تا اختتام روز پنج شنبه ۲۵ دی ماه، ثبت نام نمایند.
منبع:

1399/10/23
12:22:12
0.0 / 5
1344
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد