معاون پرستاری وزارت بهداشت خبر داد

برگزاری جلسه اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری

برگزاری جلسه اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری

سلامت باشی: جلسه اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری با حضور معاون پرستاری و نمایندگان معاونت درمان، توسعه و حقوقی وزارت بهداشت، نماینده سازمان نظام پرستاری و نمایندگان سازمان های بیمه گر اجرا شد.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، دکتر مریم حضرتی - معاون پرستاری وزیر بهداشت در جلسه اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به تشریح تصویب و روند اجرائی کردن این قانون از سال 86 پرداخت و با اشاره به تلاش ها و پیگیری های معاونت پرستاری از سال 96 تا کنون، اظهار داشت: بعد از تاکید مقام معظم رهبری بر اجرائی کردن این قانون در روز پرستار امسال، جلسه حاضر با حضور دست اندر کاران اجرای این قانون برگزار شده و ان شالله تا حصول نتیجه و اجرائی کردن آن، این جلسات به صورت جدی و مستمر ادامه خواهد یافت.
ایشان سپس اضافه کرد: باتوجه به نص صریح قانون و تکلیف مقام معظم رهبری بر وزارت بهداشت، امیدواریم این قانون هرچه سریعتر اجرائی شود.
وی همین طور اضافه کرد: اجرای این قانون سبب هویت مستقل حرفه ای و عدالت در سلامت خواهد شد.
بنابراعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، همین طور در این نشست اعضای حاضر نقطه نظرات خود و موانع موجود پیرامون قانون تعرفه گذاری پرستاری را بیان نمودند و مشترکا بر اجرائی آن تاکید نمودند.
در این نشست قرار شد کارگروهی مشترک با حضور نمایندگان معاونتهای پرستاری، درمان، توسعه و حقوقی وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری جهت بررسی بسته های خدمتی و تعرفه های تدوین شده و چگونگی اجرای آن تشکیل گردد.
منبع:

1399/10/18
00:02:26
0.0 / 5
1382
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد