جزئیات دو نامه رئیس سازمان نظام پزشكی به نمكی

جزئیات دو نامه رئیس سازمان نظام پزشكی به نمكی

به گزارش سلامت باشی رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، در دو نامه جداگانه به وزیر بهداشت، دو درخواست را بیان نمود.


به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، محمدرضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی در نامه ای خطاب به سعید نمکی وزیر بهداشت ضمن اشاره به مصوبه شورایعالی بیمه در خصوص افزایش گلوبال تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی، اظهار داشت: یقیناً حقیقت افزایش هزینه های مراکز درمانی و رشد تورم از آغاز سالجاری مدنظر و توجه جنابعالی بوده و اشراف دارید که ادامه روند درمانی در شرایط موجود با مشکلات فراوان و جدی مواجه می باشد. در متن نامه ظفرقندی آمده است: همانطور که استحضار دارید بیشتر از یک ماه از مصوبه شورایعالی بیمه مورخ ۹۹/۸/۱۱ در مورد افزایش گلوبال تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی که عنایت ویژه و نظر مثبت جنابعالی را همراه داشت می گذرد.
یقیناً حقیقت افزایش هزینه های مراکز درمانی و رشد تورم از آغاز سالجاری مدنظر و توجه جنابعالی بوده و اشراف دارید که ادامه روند درمانی در شرایط موجود با مشکلات فراوان و جدی مواجه می باشد، بنابراین کادر خدوم و فداکار پزشکی کشور مؤکداً انتظار دارند این مصوبه در اسرع وقت در دولت محترم مطرح و اقدام لازم را مبذول فرمایند.
درخواست طرح مصوبه شورایعالی بیمه در هیات دولت رئیس کل سازمان نظام پزشکی در نامه ای دیگر به وزیر بهداشتٰ، خواهان طرح مصوبه شورایعالی بیمه در هیئت دولت و اجرایی شدن آن در اسرع وقت گردید. در متن نامه ظفرقندی به نمکی، آمده است: همان گونه که استحضار دارید بیشتر از یک ماه از مصوبه شورایعالی بیمه مورخ ۹۹/۰۸/۱۱ در مورد افزایش گلوبال تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی که عنایت ویژه و نظر مثبت جنابعالی را همراه داشت می گذرد. یقیناً حقیقت افزایش هزینه های مراکز درمانی و رشد تورم از آغاز سالجاری مدنظر و توجه جناب عالی بوده و اشراف دارید که ادامه روند درمانی در شرایط موجود با مشکلات فراوان و جدی مواجه می باشد بنابراین کادر خدوم و فداکار پزشکی کشور موکدا انتظار دارند این مصوبه در اسرع وقت در دولت مطرح و اقدام لازم را مبذول فرمایند.

1399/09/17
09:29:22
5.0 / 5
1301
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد