قدردانی معاون وزیر بهداشت از كاركنان سلامت در واحدهای محیطی نظام شبكه

قدردانی معاون وزیر بهداشت از كاركنان سلامت در واحدهای محیطی نظام شبكه

معاون بهداشت وزارت بهداشت در نامه ای به معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشكی كشور، از كاركنان نظام شبكه به علت تلاش بی وقفه در جهت خدمتگزاری به مردم از آغاز همه گیری كووید 19 تا كنون، قدردانی كرد.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در نامه دکتر علیرضا رییسی خطاب به معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی آمده است: « در طول ماه هایی که از آغاز همه گیری کووید 19 گذشت همواره شاهد تلاش بی وقفه و از خود گذشتگی بی نظیر کارکنان پرارزش نظام شبکه بودیم. تلاش و دلسوزی بی نظیر که به علت جوهره انگیزشی، نیت معنوی و گستردگی عمل اکثریت آن در معرض دید قرار نمی گیرد، اما در درگاه احدیت و به استناد کلام الهی مصداق " و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا" است.

امروز سروده یکی از همکاران بهورزم را خواندم که در توصیف شهدای خدمت در راه سلامت نگاشته شده بود. آنچه در عبارات این سروده و خیلی از دلنوشته های همکاران عزیزم منعکس است، سرشار است از عطر عبرت آموز گفت وگوی صادقانه از همکاران با ذوق در توصیف ارزش خدمتگزاری در راه سلامت، که جملگی آنها نمادی هستند از روح خدمتگزاری و ایثار یکایک آنان که در بستر خانواده بزرگ نظام شبکه جاری است و مداوما به تمامی برادران و خواهرانشان تقدیم می شود.

بدون شک کلامی نمی تواند پاسخگوی ایثار و مجاهدت سربازان گمنام نظام سلامت باشد و تنگنای حادثه این همه گیری فرصتی است برای خدمتی بزرگ به جامعه ای که از آن برخاسته ایم، سعادتی که پیش از این تا به این حد نداشتیم و بهورزان که کارگزاران امانتدار نظام سلامت در روستاها هستند با درک این مفهوم و تعلق عمیق به جامعه ای که از آن برخاسته اند، یکی از این الگوها برای خدمت صادقانه در نظام سلامت شدند.

یقیناً مسئولین نظام شبکه دلگرم به قدرت و اعتمادی هستند که تلاش خالصانه تمامی همکارانشان در شهرها و روستاهای کشور پدید آورده است. گفت و گوی همکار ارجمند بهورزمان به ما یادآوری کرد که یک مرتبه دیگر بر خدمات بی نظیر یکایک همکاران عزیز در شهر و روستا های میهنمان ارج نهیم و قدردان زحمات بی دریغ آنها باشیم.

خواهشمندم مراتب تقدیر و تشکر عمیق اینجانب را به تمامی همکاران ارجمند که در جای جای میهن عزیز خالصانه تلاش می کنند، بی آنکه دیده شوند، ابلاغ فرمایید.

یقیناً یگانه پاسخ منطقی به این مجاهدت و توانمندی درک بیشتر از پیش و پاسداشت ارزش فرهنگی، اخلاقی و تاثیرگذاری عمیقی است که همکاران هوشمند واحدهای محیطی در نظام شبکه دارند که باید بدان توجه کرد، از تجربیات و دانش آنها استفاده نمود، مشکلات عرضه خدمات آنها را با تشریک مساعی با مسئولین مناطق و خودشان مرتفع نمود و بر خدمت پر ارزش آنها عمیقاً ارج نهاد و بر آن تکیه کرد.»
منبع:

1399/09/02
09:54:22
5.0 / 5
1279
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد