حدادی:

باید دو هفته با انسجام ملی محدودیت های ابلاغی را دنبال نماییم

باید دو هفته با انسجام ملی محدودیت های ابلاغی را دنبال نماییم

سخنگوی كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها اصرار كرد كه باید در دو هفته آتی با همكاری، هماهنگی و انسجام محدودیت های ابلاغی را دنبال كرده تا گامی موثر در جهت كنترل بیماری كرونا برداریم.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا در پیامی ضمن دعوت از مردم برای همراهی در اجرای محدودیت ها در دو هفته جاری بیان کرد: باتوجه به این که شیوع ویروس کرونا در سطح کشور گسترده تر شده است و بیشتر مناطق کشور درگیر این ویروس منحوس بطور جدی هستند لازم است تا حداقل برای دو هفته پروتکل های بهداشتی و محدودیت های ابلاغی با جدیت دنبال شود تا بتوانیم آمار مبتلایان و قربانیان این بیماری را کنترل نماییم.
ایشان سپس اظهار نمود: لازم است تا مردم در این دو هفته به پروتکل های ابلاغی و محدودیت ها توجه ویژه ای داشته باشند و از انجام امور غیرضروری پرهیز کنند. در عین حال برای انجام امور ضروری نیز باید فاصله گذاری اجتماعی رعایت شده و پروتکل های بهداشتی نیز با دقت اجرا شود.
نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: برای حفظ سلامت جامعه نیاز به یک هماهنگی و همدلی و انسجام داریم و باید در این دو هفته با وحدت حرکت کرده و محدودیت ها را با جدیت دنبال نماییم. محدودیت های ابلاغی باید در همه سطوح جامعه اجرائی شود و با یک انسجام ملی گامی در جهت کنترل این بیماری برداریم.
ایشان سپس اشاره کرد: بنده وظیفه خود می دانم که از کادر درمانی کشور تشکر کنم چونکه در خط مقدم مبارزه با این بیماری بوده و در این چند ماه از هیچ تلاشی کوتاهی نکرده اند. طی این دو هفته با رعایت محدودیت ها می توان کادر درمان را یاری کرد تا با قدرت بیشتری در این راه پیش برویم. ان شاءالله همیاری و همکاری مردم شاهد کنترل این بیماری باشیم. ان شاء الله هرچه سریعتر این بیماری از کل دنیا و جامعه اسلامی کنار رود.1399/09/01
12:38:16
5.0 / 5
1154
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد