پزشكان ایتالیایی خواهان قرنطینه سراسری شدند

پزشكان ایتالیایی خواهان قرنطینه سراسری شدند

به گزارش سلامت باشی پزشكان ایتالیایی در بحبوحه افزایش موارد مبتلا شدن به بیماری كووید-۱۹ خواهان قرنطینه سراسری در این كشور شدند.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، انجمن پزشکان و جراحان ایتالیا در بحبوحه افزایش موارد مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹و پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان و بخش مراقبتهای ویژه خواهان اعمال قرنطینه سراسری در این کشور شدند.
فیلیپو آنلی، رئیس انجمن پزشکان و جراحان ایتالیا روز گذشته (یکشنبه) در اظهاراتی با اشاره به اینکه درصورت تداوم روند فعلی ۱۰ هزار نفر دیگر در یک دوره یک ماهه جان خویش را از دست خواهند داد، اخطار داد: آمارهای هفته گذشته از پیشبینی های خوبی برای آینده حکایت نمی کند.
به قول وی، هفته گذشته به صورت میانگین روزانه ۱۰۰۰ بیمار در بیمارستان پذیرش شدند، ۱۱۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری و ۲۵ هزار نفر هم در خانه قرنطینه شدند. همینطور روزانه بیشتر از ۳۰۰ نفر جان خویش را از دست دادند.
رئیس انجمن پزشکان و جراحان ایتالیا اضافه کرد: در صورتی که روند فعلی تغییر نکند در دوره ای یک ماهه با فوت ۱۰ هزار بیمار دیگر روبرو خواهیم بود و از آستانه ۵۰۰۰ تخت در بخش مراقبت های ویژه عبور خواهیم کرد.
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، وی تصریح کرد: این سناریو نه تنها برای درمان بیماران کووید-۱۹ بلکه بیماران مبتلا به دیگر بیماری ها فاجعه بار خواهد بود.1399/08/20
12:22:37
5.0 / 5
1325
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد