محرز مطرح كرد؛

برخی ماسك نزدن را نوعی قدرت نمایی می دانند

برخی ماسك نزدن را نوعی قدرت نمایی می دانند

به گزارش سلامت باشی عضو كمیته مشورتی ستاد ملی مقابله با كرونا، اظهار داشت: هنوز هم می بیینم كه در خیابان ها عده ای ماسك نمی زنند و این اقدام خودرا نوعی قدرت نمایی می دانند.


به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، مینو محرز با اعلان اینکه الان توقف یا کاهشی از میزان شیوع ویروس کرونا در کشور دیده نمی گردد و در حالت افزایش است، اظهار داشت: البته در اروپا هم چنین اتفاقی افتاده است، اما به اندازه کشور ما نیست. عضو کمیته مشورتی ستاد ملی مقابله با کرونا اضافه کرد: اروپایی ها هم از نظر اخلاقی شبیه ما هستند و مشکلات اقتصادی زیادی در اثر کرونا به همه دنیا تحمیل شده است و از سویی اضطراب و نگرانی موجب می شود همه چیز را رها کنند و می گویند ما که همه چیز را از دست داده ایم پس رها می نماییم در صورتیکه این کار را بدتر می کند.

محرز با تاکید بر اینکه ما باید همکاری نماییم تا بتوانیم چرخ اقتصاد را به آهستگی بچرخانیم، اظهار داشت: همه جا الان گرفتار لطمه شده است و باید مراقب باشیم. مردم باید اجتماعی باشند و «ما» باشند و نگویند «من». عضو کمیته مشورتی ستاد ملی مقابله با کرونا با اعلان اینکه هنوز واکسن درست نشده است اظهار داشت: همه جا روی تولید واکسن کرونا کار می کنند، اما تا واکسن به بازار ارائه شود چندین ماه طول می کشد. وی اظهار داشت: نیمکره جنوبی فصل زمستانش را گذراند و با همین ماسک توانستند جلوی تمام ویروس های دیگر آنفولانزا را هم بگیرند و همچنان شستن دست، ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی در دستور کار است.


منبع:

1399/07/23
23:52:25
5.0 / 5
1536
تگها: ویروس
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد