استاندار تهران:

تمدید محدودیت های كرونایی پایتخت یك هفته

تمدید محدودیت های كرونایی پایتخت یك هفته

استاندار تهران از تمدید یك هفته ای محدودیت های كرونایی پایتخت اطلاع داد.به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بندپی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران از تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی پایتخت اطلاع داد و تصریح کرد: محدودیت های کرونایی در تهران تا جمعه ۲۵ مهرماه تمدید شده است.
محسنی بندپی با تاکید بر لزوم استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از شنبه ۱۹ مهرماه، اظهار داشت: تمام محدودیت های ابلاغی در هفته گذشته از روز شنبه ۱۹ مهرماه تا جمعه ۲۵ مهرماه در استان تهران به قوت خود باقی است.
استاندار تهران در مورد برگزاری کلاس ها در دانشگاه ها و مدارس عنوان داشت: این مورد به صورت مجازی دنبال می شود.
بر اساس این گزارش از هفته گذشته استفاده از ماسک از درب منازل الزامی اعلام گردید و طبق اعلام قبلی نظارت ها بر روند استفاده از ماسک از درب منازل صورت گرفت و پیشنهاد دورکاری و همینطور شیفت بندی در استان تهران به وزارت کشور داده شد، که در حال بررسی در کمیته امور اداری و استخدامی ستاد ملی کرونا است.
گفتنی است که نظارت شهرداری بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مترو هم عرضه شده چون که طبق آمار مترو روزانه بیشتر از یک میلیون مسافر را جابجا می کند و نظارت شهرداری تهران بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تداوم استفاده از ماسک در مترو از خواسته های استاندار تهران بود.


منبع:

1399/07/18
21:50:01
5.0 / 5
1242
تگها: دانشگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد