سخنگوی وزارت بهداشت انتخاب شد

سخنگوی وزارت بهداشت انتخاب شد

به گزارش سلامت باشی با حكم وزیر بهداشت سخنگوی وزارت بهداشت انتخاب شد.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، دکتر سعید نمکی در حکمی دکتر سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی بعنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب کرد.
بنابر اعلام وبدا، در متن حکم نمکی خطاب به دکتر سیما سادات لاری آمده است: «با توجه به سوابق ارزشمند اجرائی و حسن سلوک با دستگاه های اجرائی در رابطه با حفظ سمت و پست سازمانی، امور سخنگوئی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سرکارعالی محول می شود.
امید است با امانتداری، دقت و پرهیز از هرگونه سیاسی کاری و تمرکز بر جنبه های فنی و تخصصی این وزارتخانه در انجام امور محوله موید باشید.
از آنجا که هرگونه اظهارنظر سخنگو، دیدگاه رسمی دستگاه و وزیر مربوطه تلقی می شود بنابراین پیش از طرح موارد در رسانه ها و شبکه های اجتماعی ضروریست هم آهنگی لازم با اینجانب به عمل آید. لازم به ذکر است قبلاً هیچکدام از همکاران بعنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب نشده اند و جناب آقای دکتر جهانپور بعنوان رئیس محترم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در طول مدیریت بیماری کرونا از سوی روابط عمومی خبررسانی بیماری کرونا را به عهده داشته اند که از زحمات صادقانه و برادرانه ایشان قدردانی می شود.»
1399/03/20
21:27:50
5.0 / 5
2331
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد