در حاشیه برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن صورت گرفت؛

حضور معاون وزیر بهداشت در غرفه سلامت

حضور معاون وزیر بهداشت در غرفه سلامت

به گزارش سلامت باشی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تهران در غرفه های فجر سلامت حضور یافت.


به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، بهروز رحیمی، در مورد حضور پرشور و باشکوه مردم تهران عنوان کرد: بزرگ ترین سرمایه نظام، مردم هستند و مردم به رغم همه سختی ها امروز در صحنه برای پشتیبانی از انقلاب و ولایت حاضر شده اند. معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، با اشاره به اینکه وزارت بهداشت مسئولیت گسترده و سنگینی بر دوش دارد، خاطرنشان کرد: وضعیت جسمی و روحی مردم در ارتباط با وظایف وزارت بهداشت است و در عرضه خدمات بهداشتی و درمانی در این عرصه ها در طول این ۴۴ سال از هیچ تلاشی فروگذار نکردیم.
رحیمی ضمن اشاره به برگزاری غرفه های بزرگ فجر سلامت در راه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: همکاران سخت کوش و تلاشگر ما در این غرفه ها خدمات پزشکی، درمانی و مشاوره ای به مردم شریف عرضه می کنند و دستاوردهایی هم به معرض نمایش گذاشته شده که بخش کوچکی از دستاوردهای حوزه سلامت کشور در طول این ۴۴ سال است.
بر مبنای همین گزارش، غرفه بزرگ «فجر سلامت» با ۱۴ غرفه زیر مجموعه به منظور عرضه خدمات بهداشتی، درمانی، مشاوره ای و طب ایرانی به راهپیمایی کنندگان و همینطور عرضه «دستاوردهای نظام سلامت جمهوری اسلامی» در راه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن برگزار شده است. برخی از پرسنل کادر سلامت با حضور در غرفه های وزارت بهداشت، به راهپیمایی کنندگان یوم الله ۲۲ بهمن، خدمات پزشکی، بهداشتی و مشاوره ای عرضه می کنند. در این غرفه، واکسن نورا برای هموطنان تزریق می شد.

1401/11/22
13:49:11
5.0 / 5
431
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد