به همت جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

مراسم تجلیل از مقام علمی هادی خانیکی در روز ملی مشهد

مراسم تجلیل از مقام علمی هادی خانیکی در روز ملی مشهد

به گزارش سلامت باشی، خراسان رضوی مدیر مطالعات فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی اظهار داشت: در مراسمی که روز شنبه 10 دی ماه به مناسبت روز ملی مشهد در فرهنگسرای جهاد دانشگاهی خراسان رضوی برگزار می شود، از مقام علمی دکتر هادی خانیکی تجلیل به عمل خواهد آمد.


بهمن شیردل در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری برنامه ای توسط جهاد دانشگاهی خراسان رضوی در روز ملی مشهد اظهار داشت: برمبنای مصوبه شورای فرهنگ عمومی استان در مهرماه، ۱۰ دی به عنوان روز ملی مشهد نام گذاری شد و ما بر این اساس خواستیم تا در این روز مراسمی در رابطه با مشهد برگزار کرده و گفت وگویی میان فرهنگی را مطرح نماییم.
وی ادامه داد: مشهد مرکز خراسان تاریخی بزرگ هم حساب می شود و همیشه مرکز تعاملات و گفت وگوها بوده و اساتید علمی و فرهیختگان خیلی از دل این شهر بیرون آمده اند. بر این اساس تصمیم گرفتیم در برنامه ای که برگزار می نماییم، از مقام علمی دکتر هادی خانیکی که استاد علوم ارتباطات اجتماعی و یکی از فرهیختگان استان است، تقدیر به عمل آوریم.
مدیر مطالعات فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی اشاره کرد: سخنرانان و کارشناسان این مراسم را آقایان یونس شکرخواه، علی یوسفی، علی اصغر محکی و علیرضا کتابدار که از صاحب نظران و اساتید ارتباطات هستند و آقای لباف خانیکی که درباب مشهد فعالیت داشته می سازند. همین طور در حاشیه این مراسم از کتابی قدیمی درباب مشهد که به زبان آلمانی بوده و توسط غلامرضا خدیوی ترجمه شده رونمایی خواهد شد.
1401/10/10
10:32:01
5.0 / 5
362
تگها: دانشگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد