تکمیل بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی در بهارستان تهران

تکمیل بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی در بهارستان تهران

به گزارش سلامت باشی، مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در امور مشارکت های اجتماعی از تکمیل پروژه بیمارستان 320 تختخوابی در شهرستان بهارستان در استان تهران آگاهی داد و اظهار داشت: مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان نیز تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، دکتر سید رضا محسن زاده، اظهار داشت: مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان در وسعتی به متراژ ۶ هزار و ۴۰۰ مترمربع و پنج طبقه ایجاد می شود.
وی با اعلان اینکه تجهیز کارگاه و گودبرداری پروژه مرکز تولد بیمارستان امام حسین(ع) انجام شده است، اضافه کرد: برمبنای تفاهم نامه امضاء شده با شرکت پیمانکار این پروژه تا مهر ماه سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می رسد.
محسن زاده با اشاره به جمعیت حدود ۸۰۰ هزار نفری بهارستان، اظهار داشت: بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی حضرت ابوالفضل (ع) نیز که با هدف رفع نیاز درمانی شهروندان بهارستانی در سالهای قبل شروع شده بود، باتوجه به تفاهم نامه جدید و اصلاح نقشه ها در متراژ ۳۲ هزار مترمربع تکمیل می شود.
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در امور مشارکت های اجتماعی، اشاره کرد: ساخت کامل این دو پروژه در شهرستان بهارستان هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد که ان شاءالله با حمایت خیرین سلامت تامین می شود.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، وی اظهار داشت: حدود ۲۰پروژه نیمه تمام ساختمانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران وجود دارد که در مدت یک سال قبل ۱۴ واحد آن تعیین تکلیف شدند و به زودی به سرانجام می رسند.1401/07/11
10:03:51
5.0 / 5
329
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد