مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران؛

مراکز درمان ناباروری باید با بیمه های پایه قرارداد ببندند

مراکز درمان ناباروری باید با بیمه های پایه قرارداد ببندند

به گزارش سلامت باشی، مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: تمامی مراکز عرضه دهنده خدمات درمان ناباروری موظف به عقد قرارداد با سازمان های بیمه گر پایه هستند.به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، محمد مهدی ناصحی، ضمن اشاره به خرید راهبردی و ضوابط بیمه ای خدمات درمان ناباروری توسط سازمان بیمه سلامت، عنوان کرد: در ابتدا باید تصریح کرد افرادی که گرفتار سقط مکرر شده اند و حاملگی موفق نداشته اند در گروه ناباروری اولیه هستند.
وی ضمن اشاره به این که باید پرونده بیماران نشان دار شده جهت درمان ناباروری، در چارچوب پرونده بستری موقت ثبت و ارسال شود اضافه کرد: زوجین نابارور هر دو می بایست توسط سازمان بیمه گر مربوطه نشان دار شده و اسناد پذیرش شده به صورت جداگانه بر مبنای نوع خدمات انجام شده ارسال شود.
ناصحی با اشاره به اینکه زوجین نابارور فاقد هرگونه پوشش بیمه پایه، با آزمون وسع زیر پوشش بیمه همگانی قرار گیرند، خاطرنشان کرد: تمامی مراکز درمانی و بیمارستان های عرضه دهنده خدمات درمان ناباروری موظف به عقد قرار داد با سازمان های بیمه گر پایه می باشند. همینطور تمدید پروانه این مراکز و بیمارستان ها منوط به عقد قرار داد با سازمان های بیمه گر پایه است

1401/05/25
20:30:03
5.0 / 5
421
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد