نشست فرماندار دشتستان با معاون اجرایی رئیس جمهور

نشست فرماندار دشتستان با معاون اجرایی رئیس جمهور

بوشهر فرماندار دشتستان در مسافرت ۲ روزه به تهران با معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری دیدار و مطالبات مردمی استان در مسافرت اخیر رئیس جمهور را پیگیری کرد.


صادق بوستانی در دیدار با سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری اظهار نمود: نگاه دولت به جوانگرایی و بیانیه گام دوم انقلاب بسیار امیدوار کننده است و فعالیتهای خوبی در حوزه محرومیت زدایی و اشتغال و تأمین مسکن جوانان شروع شده که نیازمند کمک دولت می باشد.
وی ضمن اشاره به این که دولت نگاه ویژه در حوزه مختلف به استان بوشهر داشته باشد، افزود: بوشهر یکی از استانهای مهم و استراتژیک کشور است که امیدواریم دولت در تأمین اعتبار مصوبات سفر بوشهر را ویژه لحاظ کند و با پشتیبانی از مناطق محروم شاهد تحولات خوبی در استان باشیم.
معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری هم در این جلسه ضمن تاکید بر اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس جمهور به استان و ضمن اشاره به موضوعات مطرح شده از جانب فرماندار دشتستان برای پیگیری مسائل و مشکلات استان قول مساعد داد.
فرماندار دشتستان در این دیدار از آخرین مصوبات سفر رئیس جمهور به استان و شهرستان دشتستان و پیگیری های انجام شده در اینباره گزارش عرضه داد و خواهان تسریع در تخصیص اعتبارات شد
طرح ها و پروژه های راه آهن بوشهر شیراز و سد دالکی و بیمارستان دشتستان و طرح های عمران شهری و روستایی استان و بهداشت و درمان و کشاورزی و رشد شاخصهای توسعه استان از دیگر موضوع هایی بود که در دیدار فرماندار دشتستان با معاون رئیس جمهور مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
منبع:

1400/12/05
12:38:21
5.0 / 5
859
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد