پاسخ وزیر بهداشت به سوالات نمایندگان در كمیسیون بهداشت

پاسخ وزیر بهداشت به سوالات نمایندگان در كمیسیون بهداشت

سلامت باشی: یك عضو هیات رئیسه كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر بهداشت در جلسه امروز بامداد این كمیسیون برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان آگاهی داد.


محسن فتحی در گفت و گو با ایسنا، در توضیح جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار داشت: این جلسه با حضور آقای دکتر نمکی وزیر بهداشت و درمان برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان اجرا شد. آقای میرسلیم و روح الامینی نمایندگان تهران سوالاتی درباره اقدامات وزارت بهداشت در باره کرونا مطرح نمودند که وزیر به آنها پاسخ داد و نمایندگان هم قانع شدند.
وی توضیح داد: نمایندگان درباره کم و کاستی ها و روند مقابله با کرونا سوال پرسیدند و وزیر هم محدودیت ها را توضیح داد در خصوص این که نمی توان محدودیت اجتماعی کامل را انجام داد چون بحث معیشت مردم در بین است؛ مسئولان دغدغه معیشتی دارند و باید در کنار آن هم کرونا را مدنظر قرار دهند؛ پس باید رویکرد به سمتی پیش برود که خروجی خوبی داشته و کشور از پیک کرونا عبور کند.
وی ادامه داد: آقای پژمان فر، نوروزی و آریان پور نمایندگان مشهد، رباط کریم و مینودشت نیز سوالاتی درباره خدمات بهداشت و درمان در حوزه های انتخابیه خود مطرح نمودند شامل کمبود دستگاه سی تی اسکن، کادر درمان و ضرورت پرداخت فوق العاده پرستاران و کادر درمان که وزیر به آنها پاسخ داد و قول های را برای جبران کسری های در حوزه های انتخابیه های آنها بیان کرد.
فتحی درباره این که آیا موضوع واکسن و داروی کرونا در این نشست عنوان شد اظهار داشت که سوالات نمایندگان پیرامون این مساله نبود البته آقای شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو حضور داشتند قرار شد در جلسه ای دیگر ایشان توضیحاتی در این زمینه به نمایندگان ارائه نمایند.
منبع:

1399/04/31
13:56:32
5.0 / 5
1904
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد