وزیر بهداشت خبر داد

پیگیری اجرای ضریب فوق العاده خاص و قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری

پیگیری اجرای ضریب فوق العاده خاص و قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری

سلامت باشی: وزیر بهداشت با اشاره به سخنان روز گذشته رئیس جمهور در جمع پرستاران استان لرستان، اظهار داشت: یکی از دستورات آیت الله رییسی، اجرای ضریب فوق العاده خاص برای پرستاران بود که فرمول آن برای پرستارانِ کارشناس 3 و پرستاران با مدرک کارشناسی ارشد و دکترا، 3.5 و برای مدارک پایین تر از کارشناسی، 2 و 2.5 است.به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، دکتر بهرام عین اللهی با اشاره به سخنان روز گذشته رئیس جمهور در جمع پرستاران استان لرستان، اظهار داشت: یکی از دستورات آیت الله رییسی، اجرای ضریب فوق العاده خاص برای پرستاران بود که فرمول آن برای پرستارانِ کارشناس ۳ و پرستاران با مدرک کارشناسی ارشد و دکترا، ۳.۵ و برای مدارک پایین تر از کارشناسی، ۲ و ۲.۵ است.

وی اضافه کرد: رئیس جمهور فرمان داد که قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری عملیاتی و اجرائی شود. همین طور وی دستور بررسی جذب و تبدیل وضعیت کارکنان غیر از پیمانی و استخدام رسمی شامل طرحی، تمدید طرح، شرکتی، ۸۹ روزه و قراردادی را صادر کرد.

بنابر اعلام وبدا، عین اللهی افزود: این دستورات از طرف رئیس جمهور برای پیگیری به معاون اجرائی وی، ارجاع شد و از شروع این هفته نیز پیگیری ها توسط وزارت بهداشت برای عملیاتی شدن دستورات ریاست جمهوری انجام می شود. تکلیف این مصوبات بر عهده معاون اجرائی رئیس جمهور است و در صورت نیاز پیگیر اجرائی شدن این دستورات هستیم.

منبع:

1400/09/20
15:22:29
5.0 / 5
1027
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد