امکان ثبت بازخورد فراورده های متابولیک در سامانه حامی سازمان غذا و دارو

امکان ثبت بازخورد فراورده های متابولیک در سامانه حامی سازمان غذا و دارو

رییس اداره شیرخشک های رژیمی و غذاهای ویژه سازمان غذا و دارو از راه اندازی ثبت بازخورد بیمار در سامانه حامی بمنظور ارتباط مستقیم سازمان با بیمار، آگاهی داد.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، بهادر صید محمدیان با بیان این مطلب، اظهار داشت: در امتداد رصد وضعیت بیماران، افزایش ضریب نفوذ انجام وظایف حاکمیتی و با تاکید بر استفاده از تکنولوژی های جدید این پروسه در دنیا امکان ثبت بازخورد و نظر سرپرست بیماران مذکور در سامانه حامی برقرار شد.

وی با اشاره به سیاست های سازمان غذا و دارو درباب پشتیبانی از مصرف کنندگان فرآورده های متابولیک ارثی، عنوان کرد: دسترسی به این سامانه با مراجعه سرپرست بیمار به سامانه حامی به آدرس الکترونیکی http: //metabolic.ttac.ir، قسمت "ثبت بازخورد بیمار" و تکمیل مشخصات مصرف کننده و فرآورده مورد نظر و ثبت نظر امکان پذیر است.

رییس اداره شیرخشک های رژیمی و غذاهای ویژه سازمان غذا و دارو اشاره کرد: با ثبت شماره پرونده الکترونیک بیمار (۱۰ رقمی) و عدد ۲۰ رقمی مندرج در برچسب اصالت(UID) دسترسی به این سامانه وجود دارد. با انجام این کار پروسه تامین و تحویل فراورده به بیمار تکمیل شده و از این طریق بازخوردها دریافت می شود.

لازم به ذکر است توجه به نکات زیر هنگام استفاده از این سامانه ضروریست:


شماره پرونده الکترونیک باید در سیستم موجود باشد(حقیقی باشد) و اعداد متفرقه توسط سامانه پذیرفته نمی گردد.

در صورت فراموشی شماره پرونده الکترونیک توسط سرپرست بیمار، امکان بازیابی شماره پرونده مطابق تصاویر زیر وجود دارد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، با توجه به این که رهگیری فرآورده و بازخورد مربوط به آن فرآورده بوسیله عدد۲۰ رقمی مندرج در برچسب اصالت(UID) امکان پذیر است، دقت در ثبت شماره فوق به سرپرست بیماران اعلام گردد.1400/08/24
23:36:05
5.0 / 5
839
تگها: بیمار , دارو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد