وضع محدودیت های کرونائی بیشتر برای واکسینه نشده ها در اتریش

وضع محدودیت های کرونائی بیشتر برای واکسینه نشده ها در اتریش

ایالت ˮاوبراسترایشˮ در شمال اتریش در صورت موافقت دولت فدرال از روز دوشنبه محدودیت های کرونائی بیشتری را برای افراد واکسینه نشده اعمال خواهدنمود.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، ایالت اوبراسترایش در اتریش که با آلمان و جمهوری چک هم مرز بوده و ۱.۵ میلیون نفر جمعیت دارد، بالاترین آمار موارد مبتلاشدن به کووید۱۹ و پایین ترین میزان واکسیناسیون را در این کشور دارد.
برمبنای آمارهای رسمی، در ۲۴ ساعت گذشته اتریش ۱۱ هزار و ۹۷۵ مورد مبتلاشدن به کووید۱۹ را به ثبت رسانده که این آمار، رکوردی برای موارد مبتلاشدن به این بیماری شمرده می شود. مقامات بهداشتی اتریش نیز نسبت به افزایش موارد مبتلاشدن به این بیماری هشدار داده اند.
اتریش قبل از این قانون منع ورود افراد واکسینه نشده به رستوران ها، سینماها، تله های اسکی و آرایشگاه ها را اعمال کرده بود با این وجود این محدودیت ها در ایالت اوبراسترایش بیشتر خواهد بود بطوریکه این ایالت برای افراد واکسینه نشده قرنطینه را در نظر دارد.
به گزارش سلامت باشی به نقل از شبکه خبری بی بی سی، بگفته صدراعظم اتریش، افراد واکسینه نشده به غیر از موارد ضروری همچون رفتن به محل کار، خرید مواد غذایی و ورزش کردن نمی توانند از منازلشان خارج شوند.1400/08/21
13:12:48
5.0 / 5
930
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد