وزیر بهداشت مطرح كرد:

سرعت بالای واکسیناسیون در ایران

سرعت بالای واکسیناسیون در ایران

سلامت باشی: فارس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصرار کرد که ایران امروز در سطح منطقه و جهان بالاترین سرعت واکسیناسیون را دارد و آمارها گواه بر این ادعاست.


بهرام عین اللهی ظهر پنجشنبه ۲۲ مهر همزمان با حضور هیئت دولت در فارس، در جمع مردم و مسئولان شهرستان خُنج، با اعلان اینکه تا تیرماه تنها ۵ میلیون دز واکسن تزریق کرده بودیم اما طی ۲.۵ ماه گذشته، بیش از ۶۸ میلیون دز واکسن کرونا تزریق کرده ‎ایم، این را نشانه قدرت دانست.
او با اعلان اینکه ایران حالا سریعترین کشور در بحث واکسیناسیون کرونا شمرده می شود و طی یک هفته بیش از ۸ و نیم میلیون دز واکسن، تزریق کرده است، اظهار داشت: این اقدام بواسطه همراهی مردم، مشارکت بسیج، هلال احمر، آموزش و پرورش و سایر بخش ها انجام شد.
عین اللهی با یادآوری این که رسیدن به این سطح از واکسیناسیون مقابل کرونا، توسط دولت به تنهایی ممکن نبود، اظهار داشت: این یک کشور قدرتمند شمرده می شود، کشوری با تاریخ و قدمت زیاد که همیشه قدرتمندی خودرا نشان داده و علت این قدرتمندی اتکا به مردم است.
او با اشاره به این که بهترین اقدامات و موثرترین امور را مردم انجام داده اند، تشکیل هیئت های مذهبی و ایجاد اماکن مذهبی و فعال بودن خیران در عرصه های مختلف را نمودی از تاثیرگذاری مردم در بخش های مختلف دانست و اظهار داشت: دوران هشت ساله دفاع مقدس، ایران اسلامی با اتکا به همین مردم، قدرت خودرا نشان داد و پیروز شد.
عین اللهی با یادآوری این که باید به ایرانی بودن خود افتخار کرد، زندگی در عصر حاضر و دوره زعامت رهبر فقید انقلاب و مقام معظم رهبری را سبب افتخار بیشتر دانست و اشاره کرد: استان فارس هم همیشه در همه عرصه ها بواسطه اتکا به مردم، جلوتر از دولت بوده است.
او لارستان را یک منطقه مردمی قلمداد و اشاره کرد من دست همه خیرین را به نمایندگی از دولت میبوسم و به آنان افتخار کرده و از آنان تجلیل می کنم اما باید در انجام امور خیر و مشارکتهای مردم هم سیاست گزاری کرد.
وزیر بهداشت، عزم دولت برای رفع همه کاستی ها و مشکلات را جدی دانست و اصرار کرد که سفرهای استانی دولت سیزدهم و حضور نمایندگان دولت در نقاط مختلف کشور را نشانه ای از این عزم دانست.
عین اللهی اظهار داشت: یکی از اصولی که باید به آن اعتقاد داشته باشیم ماموریت گرایی است، بنا نیست همه ما هر کاری را انجام دهیم، باید در مناطق اگر توانمندی وجود دارد، آنرا تقویت نماییم و گسترش دهیم.
وزیر بهداشت در قسمتی از سخنان خود اظهار داشت: دولت می تواند از دور و وبیناری شما را ببیند یا میتواند در منطقه حاضر شده و از نزدیک با همه دیدار و گفت و گو کند، این حضور نشانه عزم جدی دولت برای رفع مشکلات است.
عین اللهی، با تاکید براینکه تمام نامه ها و درخواستها جمع آوری و طبقه بندی و به مسئولان مرتبط ارائه می شود، ابراز امیدواری کرد که سفر هیئت دولت به فارس، پرخیر و برکت باشد.
منبع:

1400/07/23
09:10:21
5.0 / 5
1265
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد