در بازدید از بیمارستان رازی اهواز صورت گرفت؛

دستور رئیسی برای رفع فوری کمبودهای بهداشتی و درمانی خوزستان

دستور رئیسی برای رفع فوری کمبودهای بهداشتی و درمانی خوزستان

به گزارش سلامت باشی رئیس جمهور برای رفع فوری کمبودهای بهداشتی و درمانی خوزستان دستورات لازم را صادر کرد.به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بامداد امروز جمعه در بازدید از بیمارستان رازی اهواز که بیمارستان مخصوص بیماران کرونایی در استان خوزستان به حساب می آید و از جانب وزیر کشور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همراهی می شد؛ نسبت به رفع فوری کمبودهای درمانی و بیمارستانی شامل افزایش تخت های بیمارستانی، تأمین اکسیژن مورد نیاز مراکز درمانی و همینطور تأمین نیازمندی های بخش مراقبت های ویژه دستوراتی را به وزیر بهداشت صادر کرد.
رئیس جمهور همینطور در بیمارستان رازی اهواز به وزیر کشور دستور داد تا جهت استفاده بیش ازپیش از ظرفیت مراکز درمانی نیروهای مسلح برای بستری بیماران کرونایی، پیگیری های لازم را انجام دهد.
آیت الله رئیسی در این بازدید از کادر بهداشت و درمان و همینطور طلاب مستقر در بیمارستان رازی اهواز که به صورت جهادی پای کار مبارزه با بیماری آمده بودند، تقدیر و تشکر کرد.
رئیس جمهور همینطور با حضور در جمع خانواده های بیماران در محوطه بیمارستان و همینطور در دیدار با بیماران بستری در بخش های مختلف، پیگیر مشکلات آنان شده و دستورات ویژه ای را در این راستا ابلاغ نمود.
به گزارش سلامت باشی به نقل از مهر، آیت الله رئیسی بامداد امروز جمعه بلافاصله بعد از ورود به اهواز با حضور در یکی از کارگاه های طرح جمع آوری فاضلاب شهر اهواز از بخش های مختلف این کارگاه و اقدامات در دست انجام برای حل مشکل فاضلاب شهر بازدید کرد و در گفتگو با مسؤلان و کارکنان این کارگاه در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.
در این بازدید هم گزارش کاملی از مراحل مختلف این پروژه شامل ساخت تونل، ایستگاه های پمپاژ و… به رئیس جمهور عرضه شد و با بررسی موانع پیش رو و الزامات تسریع در پیشرفت پروژه، مقرر شده که در جلسه شورای اداری استان در این خصوص تصمیم گیری شود.

1400/06/05
23:53:59
5.0 / 5
1029
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان سلامت باشی
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد