نماینده مشهد:

دولت به بحث بیمه خبرنگاران توجهی ویژه کند

دولت به بحث بیمه خبرنگاران توجهی ویژه کند

به گزارش سلامت باشی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید در کنار نگاه به وضعیت اقتصاد شهر مشهد به مدیریت این بیماری در سطح شهر هم توجه گردد.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، نصرالله پژمانفر در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار بیان نمود: متاسفانه روز خبرنگار با گرفتن یکسری عکس یادگاری و پیام تبریک منتهی می شود اما امروز نیازمند توجهی ویژه به بحث بیمه خبرنگاران و حداقل حمایت هایی که باید از این قشر زحمت کش شود هستیم. انتظار می رود در برنامه های دولت توجه به این قشر زحمت کش دیده شود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: مبحث بعدی شرایط حاد کرونا در شهر مشهد است متاسفانه به علت تردد بالای زائرین به شهر مقدس مشهد که قدم بر دیده ما هم نهادند اما پروتکل ها را آن طور که باید رعایت نکردند وضعیت نابسامانی را در شهر مشهد شاهد می باشیم.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این شرایط لازم است در کنار نگاه به اقتصاد شهری به مدیریت این بیماری در سطح شهر هم توجه گردد. از طرفی شاهد می باشیم که سرمایه اجتماعی کشور که اعتقاد و امید مردم به نظام است از بین رفته است. انتظار می رود با تعامل بین مجلس شورای اسلامی و دولت این سرمایه اجتماعی احیاء شود.
منبع:

1400/05/17
15:59:37
5.0 / 5
1072
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد