فرمانده عملیات مقابله با كرونا در تهران خبر داد

بستری بیشتر از ۹۰۰۰ بیمار كرونایی در تهران

بستری بیشتر از ۹۰۰۰ بیمار كرونایی در تهران

به گزارش سلامت باشی فرمانده عملیات مقابله با کرونا استان تهران از بستری بیشتر از ۹۰۰۰ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان های استان تهران اطلاع داد.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در انتها جلسه امروز ستاد مقابله با کرونا استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چند روز گذشته، پیشبینی کرده بودم که در ایام آینده تعداد بستری ها در استان تهران از ۹۰۰۰ نفر عبور خواهد نمود که متأسفانه امروز تعداد بستری ها در تهران بیشتر از ۹۰۰۰ نفر است که از این تعداد ۲۵۰۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
وی ادامه داد: روز گذشته ۱۹ هزار رجوع سرپایی داشتیم و ۱۳۵۰ بیمار هم ظرف ۲۴ ساعت گذشته ترخیص شده اند اما ورودی های به بیمارستان ها همچنان عدد قابل توجهی است؛ به شکلی که ۱۶۰۰ ورودی جدید در ۲۴ ساعت گذشته داشته ایم که از این تعداد ۲۵۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.
زالی افزود: شاخص ها همچنان در استان تهران رو به افزایش است؛ بنابراین باید تدارک تخت های جدید در دستور کار قرار گیرد.
وی ادامه داد: بر این اساس تیم های پایش و بررسی به بیمارستان ها رجوع خواهند کرد و هر کجا که امکان افزایش تعداد تخت ها برای بیماران کرونایی وجود داشته باشد اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
زالی اظهار داشت: همینطور باید تعداد تخت های بستری های موقت افزایش پیدا کند تا بیمارانی که نیازمند خدمات موقت بستری هستند بتوانند از این خدمات استفاده کنند.
منبع:

1400/05/04
21:00:26
5.0 / 5
1387
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد