كارتون هایی كه به جنگ كرونا رفتند بعلاوه تصاویر

كارتون هایی كه به جنگ كرونا رفتند بعلاوه تصاویر

مسابقه بین المللی كارتون «ما كرونا را شكست می دهیم» كه اخیرا برگزیدگانش را شناخت، با 2200 اثر راه یافته به سایت و 388 اثر برای نمایشگاه و كتاب به كتار خود تمام كرد. سفارش به نكات بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و ماندن در خانه از مهمترین موضوعاتی است كه در آثار كاریكاتوریست های 88 كشور دنیا مورد توجه قرار گرفت.


به گزارش سلامت باشی به نقل از ایسنا، مسابقه بین المللی کارتون «ما کرونا را شکست می دهیم»، چند روز بعد از انتشار ویروس کرونا، با هم فکری دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز شد و سپهر سوره هنر حوزه هنری نیز بعنوان مجری، کار را شروع کرد.
این مسابقه با استقبال هنرمندان ۸۸ کشور روبه رو و ۴۲۰۰ اثر دریافت شد که در اولین مرحله با ۴ داور ایرانی و ۵ هنرمند خارجی، داوری آثار را آغاز شد و در مرحله ابتدایی ۲۲۰۰ اثر به سایت راه یافتند. در مراحل بعدی داوری جهت ارائه در نمایشگاه و چاپ اثر در کتاب ویژه مسابقه، ۳۸۸ اثر و در مرحله بعد ۴۷ هنرمند بعنوان فینالیست انتخاب شدند. در آخرین مرحله نیز ۳ نفر بعنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.
در ادامه می توانید بعضی از آثار مسابقه کارتون «ما کرونا را شکست می دهیم» که به صورت مجازی در سایت ایران کارتون به معرض نمایش گذاشته شده اند را تماشا کنید:


1399/06/04
19:15:37
5.0 / 5
1666
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
salamatbashi.ir - مالکیت معنوی سایت سلامت باشی متعلق به مالکین آن می باشد